Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
gra
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowaniedo groty
[VCMI] The Tides of War
[VCMI] The Tides of War
The Tides of War is an unofficial add-on to Heroes of Might and Magic III. It's being created completely by fans of the game.
Prezentacja Video
Forum

INSTRUKCJA INSTALACJI

1. Dodatek należy zainstalować na czystym HoMM3 SoD, nie na wersji z VCMI.
2. Na wszelki wypadek lepiej żeby na dysku nie znajdowała się niezależna kopia VCMI - w przypadku posiadania takowej należy ją odinstalować bądź wypakować mod w wersji RAW bezpośrednio do folderu Mods w folderze głównym z VCMI. UWAGA: Zawartość paczki instalujemy na najnowszą wersję VCMI z dziennych buildów.
3. Instalacja odbywa się poprzez uruchomienie pliku h3towsetup.exe i postępowaniu zgodnie z instrukcjami, typowymi dla większości instalacyjnych. Możliwe jest wystąpienie komunikatu błędu, który nie wpłynie w żaden sposób na przebieg instalacji.
4. Przy wyborze folderu należy upewnić się, że folder jest prawidłowy po jego wybraniu.
5. Po zakończeniu instalacji uruchom skrót umieszczony na pulpicie, w menu Start lub plik VCMI_Client.exe w samym folderze z grą.


HOW TO INSTALL

1. The add-on should be installed on vanilla HoMM3 SoD, not on version with VCMI.
2. It's better not to have independent VCMI version on the hard drive - if you have such, you should either uninstall it or unpack RAW version of the add-on directly into Mods directory in main folder with VCMI (only daily builds)
3. To install you should run h3towsetup.exe and proceed with installation procedure, similar to most of setup execs. It's possible that an error can occur that does not interfere with installing process.
4. When selecting directory, make sure the chosen directory is right.
5. After finishing setup run the shortcut on Desktop, in the Start menu or VCMI_Client.exe directly in the game folder.
Rozmiar: 46.74 MB
Do Skarbca dodał Drwal, dnia 24 grudnia 2019
Odtąd ten element Skarbca sklonowano 4790 razy.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów, grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.