Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
gra
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowaniedo groty
Resource Master
10.
00000
9.
00000
8.
00000
7.
00000
6.
00000
5.
00000
4.
00000
3.
00000
2.
00000
1.
00000
Resource Master

Twoim zadaniem w tej grze jest odgadnąć kod złożony z pięciu symboli surowców. Symbole mogą się powtarzać (może nawet to być kod złożony z pięciu takich samych symboli), ale nie ma w nim żadnych miejsc "pustych". Masz 10 prób na odgadnięcie kodu.

Każda próba polega na wypełnieniu 5 pól we wskazanym rzędzie dowolnymi symbolami (jeśli cokolwiek ci to ułatwi - możesz pozostawić pewne pola puste).
Po każdej próbie następuje ocena liczona w smokach ;). Za każdy poprawnie umieszczony symbol dostajesz złotego smoka. Dodatkowo - jeśli jakiś symbol w twojej próbie znajduje się w kodzie, lecz umieściłeś go na niewłaściwym miejscu, dostajesz zielonego smoka. Uwaga - kolejność smoków nie jest bezpośrednio związana z kolejnością symboli. Mówi jedynie o ilości prawidłowo i nieprawidłowo umieszczonych elementów kodu.
Powodzenia!

OK
Resource Master, ver 1.1
autor: Acid Dragon (acidcave@o2.pl)

Gra powstała jako kolejny ;) produkt uboczny poznawania nowych umiejętności w lokacji zwanej Uniwersytetem. Napisana w Javascripcie z użyciem metodologii Ajax i PHP. Wygląd to "zwyczajny" CSS i XHTML.

Jest oparta o zasady gry "Mastermind" (© Invicta) z 1970r. Grafiki pochodzą z "Heroes of Might and Magic III" (© Ubisoft). Autor zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie do stworzonych przez siebie elementów.

OK
Poziom trudności decyduje o tym z ilu rodzajów zasobów będzie generowany 5-elementowy kod.
Wybierz swój poziom trudności:
1
Łatwy
(6 zasobów)
2
Normalny
(7 zasobów)
3
Trudny
(8 zasobów)
4
Bardzo Trudny
(9 zasobów)
5
Niemożliwy
(10 zasobów)
6
Szalony
(14 zasobów)
Tak, wiem, że symbole zasobów skończyły się dwa poziomy temu :P
Zatwierdź
OK
Resource Master

Jeśli widzisz ten text, to znaczy, że coś jest nie tak i nie działa skrypt Javascript obsługujący grę. Jeśli masz wyłączoną obsługę Javascript w opcjach przeglądarki, to ją włącz. Jeśli masz włączoną (lub po prostu nigdy nic nie zmieniałeś w opcjach), to spróbuj odświeżyć stronę.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów, grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.